PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT


PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Anadolu yaksında evden eve nakliyat hizmetimiz Pendik ile güç kazandı kazanmaya da devam edecektir. Pendik ilçesinin referans yoğunluğuyla gücümüze güç katmaya devam eden firmamız müşreti memnuniyetini temel prensip eninmiş olup 7 /24 saat hizmeti ile her an nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimize destek omaktan ve hizmet etmekten gurur duyar ..... bu gururu her zaman yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz

Göktürk evden eve nakliyat

 

 

 

 Pendik evden eve nakliyat Hizmetimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz

 

 

PENDIK ULASIM AKSLARINA DAIR BILGI NOTU

Pendik, ulasim akslari açisindan en gelismis olanak­lara sahip nadir ilçelerden biridir. Pendik'e deniz, ha­va, demir ve karayoluyla ulasmak mümkündür Is­tanbul'un Anadolu'ya baglantisini kuran iki çevre yolu da Pendik'ten geçer. Haydarpasa'dan kalkan eks­pres ve banliyö trenlerinin tümü Pendik Istasyonu’nda durmaktadir. Pendik Istasyonu tasidigi tarihi atmosfer ile yolcularda nostaljik duygular uyandir­maktadir.
 
Istanbul'un Atatürk Havaalanindan sonraki en bü­yük havaalani olan Sabiha Gökçen Uluslararasi Havaalani'ndan düzenli olarak yurtiçi ve Orta Asya baglantili uçuslar yapilmaktadir. Sabiha Gökçen sa­dece Istanbul'un Anadolu yabasinin degil, Güney Marmara'nin ihtiyaçlarina cevap verecek bir potan­siyele sahiptir. Ocak 2001'de iç hat seferleriyle hiz­mete giren Sabiha Gökçen Havaalani içerisinde ya­pimina baslanan HABOM projesi de Pendik ekono­misine büyük katkilar saglayacaktir.
 
Toplam 655 hektar alan üzerine kurulu havaalanin­da 45 uçagin park yapabilecegi sekilde 3.000 metre uzunlugunda ve 45 metre genisliginde biri inis kal­kis olmak üzere iki pist yer almaktadir. Yilda 3 mil­yon yolcunun rahatlikla geçis yapabilecegi havaala­ni, 500 bin yolcu kapasitesine sahiptir. Sabiha Gök­çen Havaalani Türkiye'nin GAP'tan sonra en büyük projelerinden olan ITEP'in ilk ayagini olusturmakta­dir. Bu proje kapsaminda bölgede ileri bir teknoloji parki, silikon vadisi ve bir üniversite kurulmasi plan­lanmaktadir.
 
Yalova arasinda arabali feribot seferleri yapilmakta­dir. Ayrica IDO deniz otobüsleri Kartal – Bostanci – Kabatas – Karaköy – Eminönü – Bakirköy – Avcilar isti­kametlerinde de hizmet vermektedir.
 

29 Nisan 2005 tarihinde açilisi gerçeklestirilen Un RO-RO limani ulusal ölçekte Pendik'in deniz ulasi­minda ve ticaretindeki önemini artirmistir. 122.000 m2'lik alan üzerine kurulu olan isletme 550 tirlik bir tir parkina sahiptir. Limandan hareket eden gemiler ise asgari 240 tir tasiyabilecek kapasitededir, Türkiye – Italya arasindaki deniz tasimaciliginda önemli bir yeri olan limanin kisa vadede Pendik ticaretine de büyük katkilar yapmasi beklenmektedir.

kaynak :http://www.pendik.bel.tr

 

 

 

 

 

Etiketler : evden eve nakliyat , evden eve , nakliyat , kartal , pendik , ataşehir , maltepe , kadıköy , üsküdar , ümraniye , taşımacılık , depolama , nakliye , nakliyeciler

 

Ambalajlama İşlemi
    Ambalajlama işlemi, evini taşıyan herkes için özellikle de ilk defa evden eve nakliyat firması aracılığıyla taşınanlar için merak konusudur. Nasıl yapıldığını ve ne olduğu hakkında bilgiye sahip olmayan müşterilerimiz için ....

DEVAMI >>

Deoplama İşlemi
   Evinizi nakledeceğiniz şehirde, yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız ya da oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, ya da belirli süreli görevler için başka bir şehre veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, GÖKTÜRK Nakliyat'ı güvenle seçebilirsiniz.

DEVAMINI OKU..!. Comment

Taşıma İşlemi
   Taşıma işlemi, evini taşıyan herkes için özellikle de ilk defa evden eve nakliyat firması aracılığıyla taşınanlar için merak konusudur. Nasıl yapıldığını ve ne olduğu hakkında bilgiye sahip olmayan müşterilerimiz için ....

DEVAMI >>